Referencje:

Dobrcz, 2012-12-03

List referencyjny

Firma WARMEX Pana Jana Hałasa wykonała dla Spółki SKORFA instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania w kilku budynkach jednorodzinnych miedzy innymi w Dobrczu przy ulicy Irysowej. Jestem zadowolony z terminowo, fachowo i nowatorsko wykonanych prac. Firma po wykonaniu prac zostawia porządek i ład. Nadmienić należy (co jest rzadkością), że daje gwarancje na wykonaną pracę, uznaje i szybko usuwa ewentualne usterki lub zmiany.
Polecam .

Wojciech Grześkowiak

Dobrcz, 2012-11-05

List referencyjny

W roku 2012 instalacje centralnego ogrzewania wykonywała w moim domu firma WARMEX. Uzgodnienia Z Wykonawcą  odbyły się w tempie prawie błyskawicznym. Wykonawstwo przebiegało bez zastrzeżeń  w terminie uzgodnionym przez Strony. Fachowe doradztwo pozwoliło zoptymalizować koszty materiałów i wykonawstwa.  Instalacja ogrzewania podłogowego – to jedna z ważniejszych rzeczy do wykonania w domu. Potrzeba do tego fachowej wiedzy. Dodatkowo mogliśmy pozwolić sobie na dodatkową instalację centralnego odkurzacza. Po wykonaniu ogrzewania Wykonawca sprawdził działający system, odpowiednio regulując parametry w instalacji. Ponieważ budowę domu przechodziliśmy od „podstaw” zdobyliśmy dużą wiedzę na temat potencjalnych wykonawców wszystkich branż. Firma WARMEX - od początku do końca sprostała naszym wszystkim oczekiwaniom. Szkoda że nie możemy podzielić  się taką opinią o innych wykonawcach.
Życie uczy – niestety.
Z czystym sumieniem polecamy firmę Pana Jana Hałasa. Solidnie, sprawnie, szybko, terminowo i FACHOWO, a przede wszystkim w rozsądnych granicach finansowych. Duży szacunek dla Wykonawcy.

Rodzina już mieszkająca i ciesząca się komfortem
sprawnie wykonanej instalacji grzewczej. BP. oraz DP.

Dobrcz, 2012-04-12

List referencyjny

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z usług firm Pana Hałasa z Dobrcza i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma super solidna, szef miły, uprzejmy, rzeczowy i bardzo słowny. Prace wykonuje po przemyśleniu, a nie na łapu-capu. Po zakończeniu prac nie potrzeba  zatrudniać nikogo do sprzątania, bo firma pozostawia po sobie porządek i ład.
Polecamy!!!

Ryszard Murmiłło

Napisz list referencyjny:

 

partnerzy: